Basınçlı / Basınçsız Kaplar

Güray Mühendislik 3000 mm çap ve 6000 mm yüksekliğe kadar açık ve kapalı kapların imalatlarını yapabilecek imkanlara sahiptir.

basınçlı kap üretimi

01

ZAMANINIZ KIYMETLİ EN İYİ HİZMET

Sektörün önde gelen tersane ve firmalarının üretimlerinde önemli bir imalat konusu olan boru devrelerini (spool) istenilen kalite ve şartlarda vazgeçilmez bir prensip anlayışıyla teslim etmekteyiz.

02

İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ PROFESYONELLİK

Geçmişten bugüne edindiğimiz deneyimlerimiz ve alanında uzman kadromuzla, endüstrinin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri tasarlayarak, profesyonellik anlayışımızdan ödün vermeden sektörün önde gelen tersane ve firmalarına hizmet vermeye devam ediyoruz.

03

ÜRETİM SONRASI DESTEK

Hedefi ileri tersanecilik ve üretim anlayışına katkı sağlamak olan firmamız; endüstrinin ihtiyaçlarına en uygun ürün ve hizmetleri tasarlarken aynı zamanda üretim ve satış sonrası aşamalarda müşterilerine gereken desteği sunmaktadır.

04

15 YILLIK DENEYİM

İhtiyaca uygun özel siparişleri seri üretim anlayışıyla imal ediyor, hızlı ve kaliteden ödün vermeyen prensip anlayışıyla, yurt içi ve yurt dışında tüm endüstriye çözümler üretmeye devam ediyoruz.

TALEPLERİNİZİ İLETİN VEYA TEKLİF ALIN