Modüler Üniteler

Akışkanların işlemlerden geçirilmesi veya transferlerinde kullanılan hazır modüler üniteler çok geniş kullanım alanlarına sahiptir. Montaj ve bakım kolaylığı ve az yer kaplaması nedeniyle tercih edilmektedirler. Güray Mühendislik modüler ünitelerin üretimlerinde, tasarımından imalatına kadar her aşaması için gerekli imkan ve tecrübelere sahiptir.

hazır ünite

01

ZAMANINIZ KIYMETLİ EN İYİ HİZMET

Sektörün önde gelen tersane ve firmalarının üretimlerinde önemli bir imalat konusu olan boru devrelerini (spool) istenilen kalite ve şartlarda vazgeçilmez bir prensip anlayışıyla teslim etmekteyiz.

02

İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ PROFESYONELLİK

Geçmişten bugüne edindiğimiz deneyimlerimiz ve alanında uzman kadromuzla, endüstrinin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri tasarlayarak, profesyonellik anlayışımızdan ödün vermeden sektörün önde gelen tersane ve firmalarına hizmet vermeye devam ediyoruz.

03

ÜRETİM SONRASI DESTEK

Hedefi ileri tersanecilik ve üretim anlayışına katkı sağlamak olan firmamız; endüstrinin ihtiyaçlarına en uygun ürün ve hizmetleri tasarlarken aynı zamanda üretim ve satış sonrası aşamalarda müşterilerine gereken desteği sunmaktadır.

04

15 YILLIK DENEYİM

İhtiyaca uygun özel siparişleri seri üretim anlayışıyla imal ediyor, hızlı ve kaliteden ödün vermeyen prensip anlayışıyla, yurt içi ve yurt dışında tüm endüstriye çözümler üretmeye devam ediyoruz.

TALEPLERİNİZİ İLETİN VEYA TEKLİF ALIN